Ay Site İnşaat


Tel:
0322 346 69 52
EmailHakkımızda

 2000'li yıllardan itibaren Ay Site İnşaat köklü geçmişinin verdiği deneyimle "kent insanının doğal hayata uyumlu bölgelerde yaşama isteğini" göz önüne alarak Tuzla ve Kurtköy bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeler üretmeye başlamıştır. Bunlar arasında Manzara Konakları, Trend, Akdeniz Evleri, Konsept İstanbul, Trend Ekstra, Ay Site İnşaat Minimal, Flex Ataşehir, Kartal'ın "landmark projesi" Ay Site İnşaat Vizyon, Ay Site İnşaat Adres, Ay Site İnşaat Adres Botanik tamamlanarak sahiplerine teslim edilmiştir. Bu projeler Ay Site İnşaat'nın Türk insanına sunduğu "yenilikçi yaklaşımın" en somut göstergeleridir.

Ay Site İnşaat Cadde, Ay Site İnşaat Flex Kurtköy, Adres Panorama, Ay Site İnşaat Modern Vadi, Adres Kampüs, Ay Site İnşaat Konsept Halkalı, Ay Site İnşaat Ritim İstanbul Ay Site İnşaat'nın inşaatı devam eden yaşam merkezleri arasındadır. Devam eden projeler arasından Ay Site İnşaat Dizayn, Adres Lobi, Ay Site İnşaat Modern, Ay Site İnşaat İkon projeleri 2012 yılı içerisinde teslim edilecektir. Ay Site İnşaat, yine 2012 yılı içerisinde Ay Site İnşaat Miks ve Ay Site İnşaat Villa Gizli Bahçe projelerini satışa sunmuştur, Ay Site İnşaat Sahil Yalı Evleri projesini de bu yıl sunacaktır.

1963 yılında İbrahim ve Halit Ay Site İnşaat tarafından kurulan inşaat şirketi bugün yapı malzemeleri pazarlamasından otomotive, sigortacılıktan PVC kapı pencere üretimine pek çok alanda hizmetler veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.

Ay Site İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Misyon
"Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak"

Vizyon
Yarım asıra yaklaşan geçmişimizden aldığımız bilgi ve deneyimi, güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımla birleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen yaşam alanı geliştirici beş şirketi arasında olmak.
© Copyright 2012 - All Rights Reserved - www.aysiteinsaat.com

Design by CanWeb Yazılım